УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «ВІДКРИВАЙ УКРАЇНУ»

Участь команди Заставнівської гімназії у півфіналі освітнього проекту «Відкривай Україну».


«Відкривай Україну» – це освітній проект для учнів 7-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл малих міст України, який навчає прояву активної громадянської позиції та допомагає перейти у відповідальне життя свідомого громадянина України.
Команда Заставнівської гімназії «Господарі своєї школи» захистивши шкільний проект, досліджувала проблеми та недоліки нашого міста,вирішила обрати тему міського проекту «Ми за здоровий спосіб життя». Адже, проблема міського стадіону є актуальною на сьогоднішній день. Тому гімназисти, зустрівшись із міським головою Радишем В.Й., отримали підтримку з його боку. Команда реалізувала свій проект, допомагаючи облаштовувати стадіон, розчищати бігові доріжки, розвозити глину та ін.


Третього червня у ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбувся фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну» (півфінал), де гімназисти захищали свій міський проект і зуміли гідно його представити. Кожен учасник команди отримав сертифікат, а як нагороду безкоштовну екскурсію по Чернівцях та квитки на перегляд фільму у кінотеатрі «Чернівці». Додому повернулися з переповненими враженнями та емоціями

 Автор: Педагог-організатор Заставнівської гімназії Василевич Г.М.