РАДИШ ДРУГИЙ НАЙОПЛАЧУВНІШИЙ МЕР В ОБЛАСТІ. ТРЕТІЙ МЕР ЧЕРНІВЦІВ

Питання зарплати мера Чернівців Олексія Каспрука нещодавно призвело до конфлікту між депутатами і посадовцями міськради. Обранці обурилися через питання щодо підвищення чиновникам мерії щомісячних премій від 105% до 205%.

Про це йдеться у публікації газети “Молодий буковинець” у номері від 7 вересня.

Кореспондент “МБ” надіслав ряд інформаційних запитів усім міським і селищним головам райцентрів області та в місто Новодністровськ з проханням надати інформацію: яку загальну суму коштів отримали керівники цих рад у липні 2017 року.

Щоправда, не всі ради відповіли на запити (зокрема, Сторожинецька та Хотинська міськради, а також Путильська і Кельменецька селищні ради).

Для збільшення зображення клікніть на нього

Як з’ясувалося, найбільше грошей у липні отримав мер Вижниці Олексій Чепіль – йому “на руки” видали майже 45 тисяч гривень. Як зазначається у відповіді на запит, його посадовий оклад складає 5,3 тисячі гривень, а премія – понад 11 тисяч. Крім того, О.Чепіль отримав відпускні за липень у розмірі майже 14 тисяч гривень та матеріальну допомогу на оздоровлення сумою майже 20 тисяч.

Друге місце у рейтингу зарплат мерів за липень посів мер Заставни Василь Радиш. Йому було виплачено трохи більше 28 тисяч гривень. З них оклад складає майже 4 тисячі гривень, премія – 3800. Крім того, посадовцю було виплачено лікарняні розміром 3910 гривень, відпускні за серпень (майже 6000) і матеріальну допомогу на оздоровлення сумою майже 8 тисяч.

Міський голова обласного центру опинився на третій сходинці рейтингу. Олексій Каспрук у липні отримав майже 24 тисячі гривень. Так, у відповіді міськради на наш запит йдеться, що зарплата посадовця, враховуючи всі премії, надбавки, відпускні і доплати, складає понад 30 тисяч. Після утримання обов’язкових внесків і податків чиновник “на руки” отримав 23992 гривні.

ДЖЕРЕЛО “Молодий буковинець”