Відбулись кубкові матчі Заставнівської районної федерації футболу

Кубок.Півфінали.
19-21 вересня відбулись кубкові матчі Заставнівської районної федерації футболу.

 Юрківці 2-2(0-3) “Скала” Товтри.
Товтри у фіналі
У вівторок, 19 числа, цілком непримітні Юрківці, що сенсаційно дійшли до стадії півфіналу,обігравши попередньо за сумою матчів такі команди як Ржавинці та Вікно, у першому півфінальному матчі здибались із минулорічним фіналістом кубка, ФК “Скала” Товтри, які у свою чергу спочатку вибили грізну Веренчанку, а потім немали проблем із Кадубівцями, які віддали Товтрам своє півфінальне місце.
Матч видався цікавим та захоплюючим для вболівальників, та жодна з команд не змогла одержати перемогу. 2-2.І як мінімум,до четверга Юрківці зберігали шанс на потрапляння до бажаного фіналу.
Та шанси Юрківців було розвіяно у матчі-відповіді. Спочатку Літовський Микола, потім Гущин Артур,а під завісу і автогол виводять Товтри у фінал.
Загальний рахунок: 5-2 на користь Товтрів

 Дербі “Дністрів”!!! Дорошівці у фіналі
“Дністер” Дорошівці 5-1 (2-3)”Дністер” Кострижівка

Дорошівці вважались чи не найголовнішим фаворитом цьогорічного розіграшу кубка. У першому раунді до них не приїхали “Добринівці”. За правилами, невиїзд команди на кубкову гру означає виліт. На стадії 1/4 фіналу на Дорошівці вийшов Шубранець. Гра декілька разів перекладалась то через спеку, то через інші причини, та все ж минулого тижня Дорошівці на нейтральному полі (у Юрківцях) винесли Шубранець з досить непристойним рахунком 14-0(!)💥.Кострижівка теж робила ставку на кубок в цьому сезоні. Після цілої низки потужних матчів у чемпіонаті і у кубку, на Кострижівку сильно виросли коефіціенти. Спочатку були вибиті Горошівці, потім – сусід ФК”Бабин”.
Та Дорошівці – це Дорошівці. Багаторазові чемпіони району, Справжній ТОП нашого району. У домашніх матчах практично непереможні. І цього разу Дорошівці виявились сильнішими дома. Кострижівка приїхала у 11-х на гру. І вже з середини першого тайму почала грати в меншості. Капітан команди через травму вимушений був покинути поле. Це дало вагомий поштовх Дорошівцям, які декласували Кострижівку з розгромним рахунком 5-1.
В четвер, 21.09.17. Кострижівка дома повинна була взяти реванш заради рідних фанів, які в цей святковий день прийшли подивитись на гру своєї команди на “Дністер-Парк”. Команди знову продемонстрували справжнє видовище. Господарі подарили для своєї торсиди заслужену перемогу 3-2,але цього виявилось недостатньо для проходу у фінал. 4-7 загалом і у фінал прямує дорошовецький “Дністер”.

Джерело :https://www.facebook.com/zastavna.league/posts/1820926611256202